Greitosios Paskolos

Greitosios paskolos

Greitosios paskolos

Greitos paskolos internetu bei sms žinutėmis

Greitosios paskolos išdavimas

Greitosios paskolos išduodamos visiems dirbantiems mūsų šalies gyventojams. Norint gauti greitą paskolą, reikėtų atitikti du pagrindinius kredito įmonių reikalavimus:

  1. Būti ne jaunesniu nei 18 ar 21metų amžiaus;
  2. Turėti pastovią darbo vietą (mėnesines darbo pajamas).

Žinoma, yra dar keletas kriterijų, dėl kurių galite negauti greitosios paskolos internetu: dažniausiai tai būna pradelstos skolos kitiems kreditoriams. Jei turite pradelstų ir nesumokėtų skolų, paskola internetu, greičiausiai, Jums išduota nebus. Paprastai, tokia situacija vadinasi bloga kredito istorija.

Kaip gauti paskolas su bloga kredito istorija?

Gauti paskolas internetu su bloga kredito istorija yra praktiškai neįmanoma. Nebent esate tikrai „nepiktybinis“ kredito įmonės klientas, kuris nori atiduoti paskolą, bet Jus užklupo tokia gyvenimo situacija, kad šiuo metu paskolos atiduoti negalite. Tokiu metu svarbiausia nesislėpti nuo kreditorių, o bandyti tartis. Dažniausiai, kreditoriai sutinka palaukti, sumažinti paskolos palūkanas, arba kitaip išspręsti blogos kredito istorijos problemas.

Yra dar vienas greitos paskolos internetu grąžinimo variantas, kuris vadinasi Paskolos refinansavimas.

Paskolos refinansavimas

Kaip jau minėjau, būna tokių situacijų, kai turite paėmę keletą greitų paskolų internetu ir nebespėjate sekti jų grąžinimo terminų bei sąlygų. Tada, gal būt, vertėtų pasidomėti tokia greitų kreditų įmonių paslauga, kaip greitos paskolos refinansavimas, kitaip vadinamas paskolų perkėlimu pas kitą kreditorių. Kaip visa tai vyksta?

Tarkime, kad Jūs turite keletą paskolų pas skirtingus kreditų davėjus. Kadangi tos paskolos imtos skirtingu laiku, pas skirtingus kreditorius, Jums ir mokėti reikia kelioms paskolų įmonėms. Visų pirma tai kainuoja — bankiniai pavedimai dažniausiai mokami. Antra, Jums reikia prisiminti kredito grąžinimo dienas, bei sumas, kurias skolingas kreditoriams. Tai nėra patogu ir kaip jau minėjau, kainuoja papildomus pinigus.

Paskolos refinansavimas Jums leidžia perkelti Jūsų turimas kelias paskolas pas vieną patikimą kreditorių. Paprastai, kreditorių galite pasirinkti iš tų, kurie Jums pasiūlys mažiausias paskolos palūkanas, o tai reiškia, kad Jūs sutaupysite ne tik darant bankinius pavedimus, bet ir mokant mažesnes palūkanas.